דף הבית » איפה הכי כדאי לרכוש דירה חדשה בירושלים?

עדכונים למייל

יצירת קשר

נדל״ן בארץ

איפה הכי כדאי לרכוש דירה חדשה בירושלים?

נדל״ן בירושלים
נדל״ן בירושלים

רכישת דירה כיום ועוד בירושלים בירתנו זה לא תמיד דבר פשוט, עלינו לבחור את הדירה שהכי תתאים לנו מבחינת כמות החדרים וצורתה, מבחינת הסביבה, מרכזי הקניות הקרובים, בתי הספר וכדומה. ירושלים היא עיר גדולה מאוד, יש בה אזורים רבים ומגוונים לאוכלוסיות שונות. היא עיר שנחשבת יוקרתית ופיסת הנדל"ן שלה היא אחת מהמבוקשות כיום גם לקניית דירה עבור מגורים וגם לצורך השקעה. על מנת לקנות דירה בעיר זו, חשוב להכיר מעט את האזורים המבוקשים שקיימים כיום. במאמר זה אנו נכיר לכם מספר שכונות בירושלים שכדאי ללכת ולעשות בהן סיבוב ולהתרשם מהדירות שלהן. 

פרויקטים חדשים בירושלים 

כיום בירושלים יש הרבה פרויקטים חדשים שנועדו עבור משפחות עם ילדים בעיקר. אלו אזורי נדל"ן אשר קרובים למרכז העיר בדרך כלל והם אטרקטיביים מאוד. תופעת הפינוי בינוי בירושלים נפוצה כיום מאוד וניתן למעשה לקנות דירה חדשה במקום ותיק ובמחירים נוחים יחסית. במרכז העיר לרוב תוכלו למצוא פרויקטים עבור משפחות ואלו גם האיזורים שהכי יתאימו עבור משפחות עם ילדים אשר זקוקות לקרבה למוסדות הלימוד וחנויות להתנהלות היום יומית. תוכלו בהחלט לבדוק על הצעות הפרויקטים החדשים ברחבי העיר, לראות את ההצעות, את היצע הדירות ואת הסביבה ולבחור לכם דירה חדשה לרכישה. 

מיקום מרכזי

על מנת לרכוש דירה בירושלים, כדאי לברר היכן האזורים המרכזיים. אזורים כמו קניון מלחה והרחובות אשר קרובים אליו נחשבים לאזורים מרכזיים בעלי מתחמי קניות, שירותי קופות חולים, קווי תחבורה אשר מגיעים לכל חלקי העיר ולמעשה מאוד נוח לגור שם. זה אזור אשר מתאים גם למשפחות וגם לסטודנטים ולמעשה מאוד מבוקש בקרב קוני דירות. לרוב אלו יהיו דירות ותיקות יותר. 

התאמת הסביבה אליכם

ירושלים היא עיר עם מגוון אוכלוסיות, חשוב מאוד לשים לב שאתם מתאימים את אזור המגורים לחיי היום יום שלכם. אם אתם חילוניים, סביר שתעדיפו את השכונות החילוניות יותר כמו קרית יובל, פסגת זאב, גילה ונווה יעקב. אם אתם מחפשים אזורים דתיים או חרדים תוכלו ללכת לראות את מאה שערים, שכונת אחווה, גבעת שאול בחלק החרדי שלה או שכונת כרם אברהם. אלו הן שכונות בו יש רוב חרדי ואורח החיים שם מתאים לתושביו. אם אתם מחפשים שכונות של חרדים לאומיים תוכלו ללכת לבדוק את השכונות הר נוף, קרית מנחם או קרית משה. אלו רק דוגמאות, יש עוד מספר מקומות בקטגוריות האלו שיכולות להתאים עבור חרדים ודתיים. 

לסיכום, ירושלים היא עיר גדולה מאוד, יש לה כל כך הרבה אפשרויות מגורים, הדבר הנכון לעשות הוא קודם לכתוב לעצמכם את הקריטריונים שחשובים לכם, להבין את מיקומי הדירות על גבי המפה, לראות למה אתם קרובים ולהתאים את הסביבה אליכם. זו הדרך לרכישת דירה בירושלים. 

מה אתם חושבים?